Kilyos Kuru Temizleme

Kilyos Kuru Temizleme

Giysilerinizin doktoru olarak çıktığımız yolda İstanbul’un tüm ilçelerine yaygın olarak hizmet veriyoruz.

Kilyos Kuru Temizleme Hizmetleri

Kilyos kuru temizleme hizmetinden yararlanan müşterilerimize stor perde kuru temizleme, kıyafet ütüsü, tül perde yıkama, ev tekstili temizliği gibi geniş bir alanda hizmet sunuyor.

Üstelik yıkanması zor, temizliği zahmetli olan süet mont kuru temizleme gibi eşya ve kıyafetlerinizi gerekli teknik ekipman ile birlikte özenle temizliyoruz.

Kilyos halı yıkama konusunda bizi tercih ediyor ve mutlu yüzlerle ayrılıyor. Halılar yıkanmadığı takdirde derinlerde pislik biriktiriyor ve aile yaşamını tehdit ediyor. Halılarınızı derinlemesine temizliyoruz. Tıpkı stor perde kuru temizleme işleminden aldığımız mükemmel sonuçları halılarda da alıyoruz. Sadece giysilerinizin değil tüm eşyalarınızın temizlik doktoruyuz.

Kilyos bölgesinde hizmet almak için hemen Servis Talep formunu doldurabilirsiniz.

Temizlik zor ve ya kolay fark etmeksizin zaman alan, özen isteyen bir iştir. Bu konuda verdiğimiz profesyonel hizmetlerde deneyimli kadromuzla birlikte sizi zaman alan işlerden kurtarıyoruz. Sizler de ekonomik rakamlarla jilet gibi ütülenmiş kıyafetler, tertemiz olmuş perdeler ve ilk günkü gibi görünen giysilere kavuşmak için ilçenizdeki, Kilyos en yakın kuru temizleme şirketlerimizden birine gelin ve mutlu ayrılın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİPARİŞ başarılı

EN KISA SÜREDE İLETİŞİME GEÇECEĞİZ.