Perde Yıkama

Perde Yıkama bizim işimiz. Ev ve ofislerde güneşten korunmak, dekor yaratmak amacıyla kullandığımız perdeler ev temizliğinde en zahmetli uğraşlardan biridir. Zor olduğu için senede birkaç kez özel günlerde yıkanır. Zira yıkama, kurutma ve ütüleyip tekrar yerine asma işlemi zorlayıcıdır. Perdeleriniz yaz boyunca güneşten, sürekli açık kalan kapı pencereden giren tozlarla kirlenir. Kışın ise kapalı havada rengi solar; pipo, nargile, sigara ve benzeri tütünleri; yemek kokularını içine çekerek kötü bir koku yayar. Perdelerin her hafta olmasa da birkaç ayda bir yıkanması sağlıklı bir ev yaşamı sunar, konforunuzu artırır. Peki, bu zahmetli işi nasıl düzenli şekilde yapacaksınız? Çözümü basit: Perde yıkama zahmetinden sizleri usulca kurtarıyor ve sizlere perde yıkama hizmetimizi sunuyoruz. Üstelik sadece klasik perde temizliği değil; Stor, zebra, tül, kadife gibi tüm perde çeşitlerini temizliyoruz.

Perde Yıkama Hizmetleri

Stor perde kuru temizleme, perdenin mekanizmasına ve tasarımına zarar vermeden hassasiyetle temizlik yapılması gereken bir perde türüdür. Profesyonel kişiler tarafından özenle yapılmalıdır. Tül perde kuru temizleme işlemi ise perde kumaşının tül olması, en ufak bir hatada dahi tahribata uğrama riskinin yüksek olması kısacası hassas bir kumaştan tasarlanmış olması nedeniyle aynı şekilde özen ister. Kuru temizleme yaparken dahi özel ekipmanlar ile dikkat edilerek temizleme – kurutma ve ütüleme işlemi uygulanır. Perdelerin hepsi zahmetli ve büyük ev tekstil ürünleri olduğu için yüksek fiyat algısı yaygındır. Oysaki perdeleri evde yıkama zahmeti yerine profesyonel ellere teslim etmek düşünüldüğünden çok daha ekonomiktir. Perde kuru temizleme fiyatları konusundaki önyargılara esir düşmeyin. Cüzi rakamlarla evinizdeki ev tekstil ürünlerini ve kıyafetlerinizi temizletebilirsiniz. Üstelik özel fırsatlar, abonelik sistemleri gibi seçenekler büyük avantajlar sunuyor.

İstanbul gibi büyük bir kente müşteri memnuniyetini sağlayarak sunduğumuz perde temizleme hizmetlerimiz yıl boyunca devam etmektedir. Her perde dokusu ve kumaşı nedeniyle özel bir temizlik ister. Zebra ve stor perdeler ise mekanizmalı perdeler oldu için dikkat ister. Özellikle zebra perde kuru temizleme yapan bir yer bulmak büyük şehirler için bile çok zordur. İstanbul’da her iki yakada sizlere hizmet veriyor ve zebra kuru temizleme yapan firmalar sorusuna cevap oluyoruz.

Stor perde, Katlamalı perde, İpek perde, Zebra perde vb. perdelerinizi temizliyoruz.

SİPARİŞ başarılı

EN KISA SÜREDE İLETİŞİME GEÇECEĞİZ.