Ev Tekstili Yıkama

Kuru temizleme hizmetinin yalnızca kıyafetlere uygulandığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Zira evdeki eşyaların kıyafetleri sayılan; yatak örtüsü, yastık kılıfı, yorgan, pike, çarşaf, nevresim ve benzeri ev tekstili ürünlerinizi hassas kuru temizleme mantığı ile özenle temizliyoruz. Evdeki işlerin en zor kısmı şüphesiz ev tekstili ürünlerinin temizliğidir. Düzenli olarak temizlenmediği takdirde evde yaşayanların özellikle hassas bünyeli kişilerin ve çocukların sağlığını tehdit eden eşyalar, çoğu zaman temizliği ertelenebiliyor veya gereken hassasiyet gösterilemeyebiliyor. Örneğin uzun kış mevsiminde sürekli kullandığımız yorganlarınızı en son ne zaman yıkadınız? Muhtemelen mevsim geçişlerinde yapmışsınızdır.

Oysa daha sık ve düzenli temizlenmelidir. Yatarken kullanılan tüm eşyalar kuru temizleme yapılabilen eşyalardır. Yorgan kuru temizleme ile yorganlarınız paklayabilir, kışa hijyenik bir adım atabilirsiniz. Aynı şekilde sonbahar evresinde kullanılan pikeler için de pike kuru temizleme hizmeti veriliyor.  Çarşaf kuru temizlemeyastık kuru temizleme tıpkı kıyafetler gibi temizleniyor ve ütüleniyor. Daha kaliteli bir uyku, sağlıklı bir eşya kullanımı için yatarken kullandığınız eşyaların temizliğini ihmal etmeyin. Yoğun temponuzda temizliğinizden ödün vermeyin ve profesyonel kuru temizleme hizmetlerimizden yararlanın.

Ev tekstilindeki temizlik tecrübemiz, bilinçli personelimiz, titiz çalışma anlayışımız ve müşteri memnuniyeti prensibimiz ile sizlere çok geniş bir alanda dev hizmet sunuyoruz. Her hafta değiştirilmesi, temizlenmesi gereken; çarşaf, yastık kılıfı, nevresim, yatak örtüsü gibi tekstil ürünleri kabusunuz olmak zorunda değil. İş ve ev arasındaki yoğunluğunuza eşyalarınızı kurban etmenize gerek yok! Tek bir telefon ile geliyor temizlenmesi gereken tüm eşyalarınızı teslim alıyor ve kısa sürede temiz, ütülenmiş, paket edilmiş şekilde teslim ediyoruz.

Ev Tekstili Yıkama Hizmetleri

Yatak örtüsü kuru temizlemeyastık kuru temizlemenevresim kuru temizlemeyastık kılıfı kuru temizleme alanında verdiğimiz hizmetlerden yararlanarak daha özenli titiz, sağlıklı bir eve adım atabilirsiniz. İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nda sizlere kuru temizleme hizmetini çok özel fırsatlarla sağlıyoruz.

Fırsatlardan yararlanmak, evinizi ve kıyafetlerinizi temiz tutmak için bizi arayın; hemen çalışmaya başlayalım. İşi uzmanına bırakmanın, iş yükünü hafifletmenin zamanı gelmedi mi? Bir telefon uzağınızdayız! Ev tekstili hizmetimizin yanında takım elbise kuru temizleme hizmetimizde mevcuttur.

SİPARİŞ başarılı

EN KISA SÜREDE İLETİŞİME GEÇECEĞİZ.