1996 yılında, İstanbul’un Sarıyer ilçesinde hizmet vermeye başlayan Dr. Dress Clean kuru temizleme, bu tarihten günümüze kadar geçen onca yılda önemli tecrübeler kazanmış ve yoluna da en kaliteli yöntemleri kullanarak devam etmektedir. Kapıdan teslim alıp yine kapıda ürün teslimi yaparak müşterilerine konfor ve rahatlık sağlayan firma, sağlık dostu yöntemleri takip ederek çalışmalarını sürdürmektedir.

Organik Kuru Temizleme İşlemleri

Sektöre yenilik ve kalite getiren Dr. Dress Clean kuru temizleme firması, özellikle de organik kuru temizleme yöntemleri ile ciddi anlamda başarılı işler çıkarmaktadır. Kıyafetleri kimyasal madde kullanmadan temizleyen ve bu noktada özenle hareket eden firma, aynı zamanda her kıyafetin temizliği esnasında yıkama talimatlarına göre işlemleri sürdürmektedir.

Kıyafetlerin sürekli olarak tene ve vücudun çeşitli yerlerine temas etmesi nedeni ile temizlik aşamalarında özellikle titiz davranan firma, aynı zamanda çevreyi korumak için de kimyasal maddeleri işlemler sırasında kullanmamaktadır.

Dr. Dress Clean ile Kaliteli Hizmetler

Pek çok kişi için hızlı çözümler geliştiren, bu esnada kaliteli hizmetler de sunan Dr. Dress Clean ekipleri, teknolojik aletler ve makineler konusunda da her zaman en iyi, en son model cihazlar ile işlemlerini gerçekleştirmektedir. Çalışma alanında fonksiyonel ve yeni makinelere yer veren işletme, bu şekilde iyi ve hızlı hizmetler üretmektedir.

Kuru temizleme alanında 40 yıllık deneyim taşıyan bu kurum, profesyonel yaklaşımları ve sunduğu avantajlar ile de adından söz ettirmektedir. Söz konusu avantajlardan bazıları şunlardır;

  • Kuru temizleme işlemlerinde asla kimyasal madde ve kanserojen etkili madde kullanılmaz. Bu şekilde kişilerin sağlığı korunurken, çevre dostu bir yaklaşım sergilenir.
  • Her bir parça kıyafet, üzerindeki yıkama talimatı uyarısı baz alınarak işlem görür. Bu şekilde aykırı hiçbir işlem yapılmaz ve kıyafetler korunur.
  • Organik yıkama işlemleri ile yeni nesil kuru temizleme faaliyetleri sürdürülür.
  • Zor lekeler ve çıkması neredeyse imkansız olan izler için pratik ve sağlıklı çözümler uygulanır.
  • Uygun fiyat ve hızlı ürün teslimi fırsatları sunulur.
  • Kıyafetler evden/iş yerinden alınır, işlemi bittikten sonra evinize/iş yerinize teslim edilir.

SİPARİŞ başarılı

EN KISA SÜREDE İLETİŞİME GEÇECEĞİZ.