Ferahevler Kuru Temizleme

Ferahevler Kuru Temizleme

Modern çağın getirdiği sıkıntılardan biri olan zamansızlık, ne yazık ki her şeye yetişememenize sebep oluyor. İş, ev, okul, çocuklar, katılmanız gereken davetler, toplantılar, tatil derken kıyafetlerinizi temizlemek, ütü yapmak; perde, yorgan, kılıf, örtü ve benzeri eşyalarınızın temizliğini sağlamak maalesef zaman alan zahmetli ev işleridir. Bizler zamansızlık sorununa çözüm getiriyor ve Ferahevler kuru temizleme şubesi personelleri olarak sizleri temizlik, ütü derdinden kurtarıyoruz. Sadece kıyafet değil Ferahevler halı yıkama, stor perde kuru temizleme desteğini de veriyoruz. Böylece evdeki iş yükünüz büyük oranda azalıyor.

Ferahevler Kuru Temizleme Hizmetlerimiz Nelerdir?

Kilim kuru temizleme hizmetinden tül perde yıkama, ütülemeye kadar her alanda çözümler üretiyoruz. Eşyalarınızın, kıyafetlerinizin deforme olmaması için özenle hareket ediyor, kumaş dokusuna göre teçhizat kullanıyoruz. İşin ehli personeller tarafından gerçekleştirilen temizlik ve ütü, sizlerin talebi doğrultusunda evlerinizden teslim alınıyor ve temizliği yapıldıktan sonra paketlenerek size teslim ediliyor.

Ayazağa en yakın kuru temizleme personellerimiz tüm İstanbul ilçelerinde profesyonel hizmet veriyor, kıyafetlerinizi bizzat teslim alarak hızlı bir çalışma sergiliyor. İşi uzmanına bırakın; bize gelin.

Ferahevler’e yakın olan İstinye Kuru Temizleme hizmetimizde bulunmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİPARİŞ başarılı

EN KISA SÜREDE İLETİŞİME GEÇECEĞİZ.