Kireçburnu Kuru Temizleme

Kireçburnu Kuru Temizleme

Sırf temiz olmadığı, ütüsüz olduğu için giymeyi planladığınız kıyafetlerinizden vazgeçtiğiniz günler, bir türlü yıkayamadığınız perdeler, lekeli ve kirli halılar, acilen yıkanması gereken yorganlar, yastıklar, örtüler, kılıflar…

Temizliğe ve ütüye dair yetişemediğiniz, sizi zor durumda bırakan tüm problemler Kireçburnu kuru temizleme şubesi personelleri tarafından ele alınıyor ve adeta sihirli bir dokunuş ile sizleri tüm sorunlarınızdan kurtarıyor.

Kireçburnu Kuru Temizleme Hizmetleri

Kireçburnu halı yıkama, stor perde kuru temizleme, kilim ve tül perde temizliği, yastık – kılıf – nevresim temizliği gibi her soruna çözüm getiriyor! Zamanım yok sorunu bizimle birlikte ortadan kalkıyor.

Kireçburnu en yakın kuru temizleme şubesine ulaşarak düzenli olarak giysi temizliği, giysi ütüleme hizmeti, ev tekstili kuru temizleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik ekonomik rakamlarla! Daimi hizmetler için kuru temizleme aboneliği ve ütü aboneliği gibi özel fırsatlarımız bulunuyor. Servis ile giysi ve ürünlerinizi teslim alıyor istediğiniz talepleri gerçekleştirdikten sonra paketleyip evinize zamanında teslim ediyoruz. Böylece eviniz her mevsim temiz, gardırobunuz her zaman temizlenmiş, ütülenmiş kıyafetlerle sizi bekliyor olur. Giysilerinizin doktoru olarak her daim bir telefon uzağınızdayız.

Kireçburnu Kuru Temizleme ücretlerine ” Fiyat Listesi ”  sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİPARİŞ başarılı

EN KISA SÜREDE İLETİŞİME GEÇECEĞİZ.