Ayazağa Kuru Temizleme

Ayazağa Kuru Temizleme

Gömlek, pantolon, bluz, elbise, abiye, gelinlik, kısacası tüm kıyafetleriniz ve perde, yatak örtüsü, nevresim takımları, yorgan, yastık, örtü gibi ev tekstil ürünleriniz Ayazağa kuru temizleme personelleri tarafından özenle temizleniyor, ütülenerek teslim ediliyor.

Zorlu lekeler ve hassasiyet isteyen kıyafetler için personellerimizin tecrübesine ve teknik teçhizatımıza sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Süet mont kuru temizleme hizmeti ile kışlık mont ve ceketlerin özel bakımını yapmak için sezonu açan şirketimiz, giysilerinizin deforme olmadan temizlenmesini sağlıyor.

Ayazağa Kuru Temizleme Hizmetleri

Ayazağa halı yıkama ve stor perde kuru temizleme konusunda son derece kusursuz sonuçlar alarak, müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarıyor.

Sonbaharda, kış mevsimine geçmeden hemen önce yapılan halı – perde temizliğinizi kısa sürede sizin yerinize biz yapıyor ve sizin zaman kaybetmenizi önlüyoruz.

Ayazağa kuru temizleme şirketimizde temizleme hizmetine ek olarak ütüleme hizmeti verilmektedir. Temizlikten ütüye evinizde size zaman kaybettiren her şeyi yapıyoruz. Size sadece giymek ve evinize yerleştirmek kalıyor. Profesyonel kuru temizleme hizmeti için özel fırsatlarımızdan, abonelik sistemimizden yararlanabilirsiniz. Tek telefonla hizmetinizdeyiz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİPARİŞ başarılı

EN KISA SÜREDE İLETİŞİME GEÇECEĞİZ.