Uskumruköy Kuru Temizleme

Uskumruköy Kuru Temizleme

Uskumruköy Kuru Temizleme Hizmetleri

Okul, iş, çocuk, ev alışverişi, mutfak işleri, kişisel bakım, hastalıklar vs derken hayat hızla akıp gidiyor ve siz özen göstermeniz gereken temizlik işlerine bir türlü vakit ayıramıyorsunuz. Üzülmeyin! Tül perde yıkama, deri mont kuru temizleme, kıyafet ütüleme, stor perde kuru temizleme ve benzeri alanlarda profesyonel destek veren Uskumruköy kuru temizleme şubemiz; sizleri zaman alan işlerden kurtarıyor.

Avrupa standartlarına uygun bir temizlik hizmeti veren şirketimiz; kıyafetlerinizin, tekstillerinizin temizliğini; özel kimyasallar ve teknik teçhizatlar kullanarak, dokusuna zarar vermeden tüm lekelerden arındırarak gerçekleştiriyor. Özellikle şubemiz Uskumruköy halı yıkama – kilim temizleme alanında sizlere tüm lekelerle savaşıp tertemiz sonuçlar vermeyi garanti ediyor.

Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası kapsamında tüm şehre hizmet veren şirketimiz, ücretsiz servis avantajı ile kapıdan kapıya teslim gerçekleştiriyor. Uskumruköy en yakın kuru temizleme şubemizi öğrenmek için bize telefon açabilirsiniz. Temizlik ve ütü için gerekli donanım, personel, müşteri memnuniyeti prensibimiz ile daima hazır beklemekteyiz. Giysilerinizin doktoruna güvenin, kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizden yararlanın. Memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Servis Talep formunu doldurarak sipariş verebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİPARİŞ başarılı

EN KISA SÜREDE İLETİŞİME GEÇECEĞİZ.