Garipçe Mahallesi Kuru Temizleme

Garipçe Kuru Temizleme

Garipçe en yakın kuru temizleme şubesi ile tek bir telefonda kapınızda hazır bekliyor! Özel kıyafetleriniz, hassas yapılı giysileriniz Garipçe’nin en kaliteli kuru temizleme şirketi sayesinde ilk günkü haline dönüştürülüyor.

Teknik teçhizat, kaliteli kimyasallar ve son teknoloji ürünlerle her türlü kıyafet usulüne uygun temizleniyor. Garipçe mahallesi halkı elbette sadece kıyafet temizliği konusunda şanslı değil. Zira ev tekstiline yön veren birçok eşya kuru temizleme ile temizlenebiliyor.

Garipçe Kuru Temizleme

Garipçe perde yıkama konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamıyor. Perdeleri kuru temizlemeye vererek tertemiz ve ütülenmiş şekilde teslim alıyor. Aynı şekilde Garipçe halı yıkama hizmeti mahalle halkının yaz ve kış temizliğini büyük oranda rahatlatıyor. Temizlik şirketi; halıları yıkayıp, kuruluyor ve sermeye veya depolamaya hazır şekilde teslim ediyor.

Ekonomik, pratik ve temiz bir kuru temizleme için bizi tercih edin; mutlu kalın. Garipçe Kuru Temizleme hizmeti almak için bizi arayabilir veya servis talep formunu doldurabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİPARİŞ başarılı

EN KISA SÜREDE İLETİŞİME GEÇECEĞİZ.