Pınar Mahallesi Kuru Temizleme

Pınar Mahallesi Kuru Temizleme

Pınar mahallesi en yakın kuru temizleme şubesi olarak ev tekstilinden her türlü giysiye kadar tüm ürünlerinizi yıkıyor, temizliyor ve özel ambalajlarında teslim ediyoruz. Yoğun temponuzda temizlik ile uğraşmanıza deneyimli personelimiz sayesinde gerek kalmıyor.

Tüm kış boyunca evdeki her türlü kiri, lekeyi üzerinde taşıyan, tüyleri arasında kir biriktiren halılarınızı derinlemesine temizliyor, bakterilerden arındırıyoruz. Pınar Mahallesi Kuru Temizleme ve Halı yıkama konusunda firmamızdan oldukça memnun. Halıları ambalajlayarak teslim ediyor, yıl boyunca yıkama hizmeti veriyoruz.

Pınar Mahallesi Kuru Temizleme ve perde yıkama hizmetimiz ise ev tekstilinin en hassas çalışmasını sergiliyor. En hassas yapılı kumaşlarda, tüllerde dahi perdelerin formunu kaybetmelerini önlüyor, ilk günkü temizliğine kavuşmalarını sağlıyoruz. Evde, makinede yıkayarak perdelerinizin ömrünü kısaltmayın ve bize teslim edin.

Facebook sayfasımızı takip ederek Pınar Mahallesi Kuru Temizleme hizmetiyle ilgili kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİPARİŞ başarılı

EN KISA SÜREDE İLETİŞİME GEÇECEĞİZ.