Maslak Kuru Temizleme

Maslak kuru temizleme uygulamalarına güven, kalite, hız, ekonomik rakamlar getiren şirketimiz; sizleri dağ gibi birikmiş ütülerden, bir türlü vakit bulamadığınız için yıkayamadığınız kıyafetlerden ve en önemlisi temizlenmesi gereken halı, perde, yatak örtüsü, yorgan gibi ev eşyalarından kurtarıyor. Nasıl mı? Bir telefon ile bizi arıyorsunuz, personelimiz servis aracı ile kapınıza gelip kıyafetlerinizi, eşyalarınızı teslim alıyor. İstediğiniz saat ve tarihte ise ütülenmiş, paketlenmiş, kullanıma hazır şekilde servis ile sizlere teslim ediyoruz.

Maslak Kuru Temizleme Çeşitleri

Maslak Kuru Temizleme

Orijinal kürk kuru temizleme hizmetinden stor perde kuru temizleme hizmetine, ütülemeden perde yıkamaya kadar çok geniş bir alanda çalışıyoruz.

Maslak halı yıkama, kilim kuru temizleme mevsim geçişlerinde düzenli olarak gerçekleştirilmesi gereken iki işlemdir. Maslak kuru temizleme şubesi personellerince bu dönemde tüm müşterilerimize hızlı bir hizmet veriyor ve derinlemesine halı – kilim temizliği sunuyoruz. Evinizi kış mevsimine hazırlarken sağlıklı eşyalara kavuşuyorsunuz. Maslak en yakın kuru temizleme şubesine ulaşmak için telefon açın merak ettiğiniz her şeyi sorun, bizzat gelip kıyafetlerinizi alalım.

Maslak Kuru Temizleme ile ilgili kampanyalara facebook sayfamızı buradan beğenerek ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİPARİŞ başarılı

EN KISA SÜREDE İLETİŞİME GEÇECEĞİZ.